Ürün İade ve Değişimi

İade Prosedürü


Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve tüm aksesuarlarının eksiksiz olması koşuluyla, 30 gün içerisinde faturanızı veya irsaliyenizi paketin dışına ilave edip iade edebilirsiniz. Fatura ve irsaliyesiz gönderilen iadeler iade alınmayacak kargo ile geri gönderilecektir.
İç giyim ürünleri ambalajı açılmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz. Mağazalarımızda beden değişimi dışındaki değişimler yapılamamaktadır.


Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Al 1 Bedava, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.


İade işlemini yapmak için;
• Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak kesinlikle doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

• İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz PTT kargo ve Aras kargo firmaları ile ücretsiz olarak Loft Online Mağaza İade Depo adresimize gönderebilirsiniz.  PTT ve Aras Kargo dışındaki kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir.

• Kargo iade kodlarınızı kolay iade sistemimizden alabilirsiniz.

• İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.
• Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade kabul edilmez. Aynı sebeplerden dolayı, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

Geri ödeme
İadesi alınan ürününüzün tutarı hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir