150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 222 Ürün Gösteriliyor

Kadın Pantolon

Pantolonlar kadınlar tarafından kendi tarzlarını oluşturmak için çok fazla kullanılan kıyafetlerdir. Pantolonlar günlük hayatta birçok yerde ve farklı kıyafet kombinleri ile kullanılabilir. Kadın pantolon modelleri çok kaliteli ürünlerdir. Renkleri kolay solmayan pantolon modelleri uzun süre kullanıma uygundur. Dayanıklı yapıları ile de hemen zarar görüp kullanılamaz hale gelmezler. Tam aksine yine kullanım ömürleri bu sayede artar. Pantolon tasarımlarının hepsi çok güzel ve şık görüntüye sahiptir. Ayrıca yapıldıkları malzemeler sayesinde kullanıldıkları zaman rahat hareket etme imkanı sunarlar. Kadın pantolonları aynı zamanda vücudu kavrayarak rahat bir şekilde kullanılır.

Bayan Pantolon Modelleri

Bayanlara özel hazırlanmış tasarımlar kaliteli bir tarz oluşturmada oldukça etkilidir. Farklı bel ve paça şekli seçenekleri ile bayan pantolon modelleri çeşitli tarzlara sahiptir. Bu pantolon modelleri kullanılırken dar paça modeller tercih edilebilir. Daha dar paça kullanımı da ekstra dar paça modelleri ile mümkündür. Normal bir pantolon paçası olarak da düz paçalar kullanılabilir. Bununla birlikte bel seçenekleri de düşük ve orta bel olarak tercih edilebilir. Düşük bel bayan pantolonları da yüksek bel bayan pantolonları da her kombinde çok şık durmaktadır. Slim fit modeller kadınlar tarafından birçok yerde kullanılabilir. Aynı zamanda daha sıkı pantolon modeli sevenler için de skinny fit tasarımlar çok kullanışlı olabilmektedir. Farklı renk seçenekleri ile bu pantolonlar her zaman kullanılabilir.

Slim Fit Kadın Pantolon Modelleri

Kadınlar için üretilmiş pantolonları farklı kalıp modelleri ile kullanmak mümkündür. Nicole, Natalie, Cady modelleri gibi kalıplar şıklığı çok iyi bir şekilde ortaya koyan modellerdir. Aynı zamanda Tanja, Jessica, Lady gibi modeller de bunlara ek olarak bir tarz ortaya koyar. Bu kadın pantolonlarına sitemiz üzerinden online olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.