150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 99 Ürün Gösteriliyor

Erkek Sweatshirt

Sportif ve klasik tarza sahip olan erkeklerin buluşma noktası olan giyim ürünlerden bir tanesi sweatshirt modelleridir. Sweatshirt modelleri, kullanıcılarına çok geniş bir giyim tarzı aralığı sunar. Üretildikleri kumaştan tutunda kesim teknikleri ve hatta renkleri bile bu tarzın oluşmasına sebep olan birer unsurdur. Sonuç olarak; ister sportif giyim ile isterseniz klasik duruş ile tarzınızı bulun, sweatshirt modellerini gardırobunuzdan eksik etmeyin.

Kazak tarzında olup cep veya hiçbir aksesuarı bulunmayan modellerden tutun da, fermuar ile kullanıcısına hırka rahatlığı sunan modelleri kadar çok farklı tasarımlar sizleri Loft markasının online mağazasında bekliyorlar. Tüm erkeklerin aynı tarzı benimsemelerini beklemek imkansız bir durumdur. Sizler de kendi tarzım ile ben varım diyenlerdenseniz, aradığınız ürünü bu reyonlarda kolaylıkla bulabileceksiniz.

Erkek Kapşonlu Kazak 

Sweatshirt kullanmayı seviyor ancak boyundan giyilmesine sinir mi oluyorsunuz? Her sweatshirt aynı modelde olacak diye bir kural mı vardır? Dünyanın eşsiz tasarımları sebebi ile en çok tercih ettiği markaların başında gelen Loft, sizlere özel olarak fermuar aksesuarlı erkek sweatshirt modellerini sunuyor. Böylece hem istediğiniz taraza sahip olun hem de giyiminizin kolaylığını sağlayın.

Erkek Sweatshirt Modelleri

Standart yaka sweatshirtler kullanmaktan sıkıldınız mı? İşte yine çözümünüz burada. Kapüşonlu ve iplikli tarz modellerin yanı sıra farklı yaka kesimlerine sahip modellerimiz de var.  Örneğin devrik yaka ya da bildiğimiz bisiklet yaka şeklinin sweatshirtlere eklenmesi ile elde edilmiş olan özel tasarım ürünleri de içinde yer aldığınız reyonun içerisinde bulabileceksiniz.

Loft markasını tercih edenler çok iyi bilirler: ‘Giyim ürünlerinde seçim yapmak özgürlük ister. Ve bu özgürlük ünlü markanın online mağazasında her daim vardır’. Tarzınız ne olursa olsun, gardıroplarınızın en şık ve en özel parçaları her zaman Loft reyonlarındadır. Bakmak ister misiniz?