150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 2 Ürün Gösteriliyor

Erkek Şal

Kış aylarının gelmesi demek erkekler için de alışveriş anlamına gelir. Erkekler için öncelik mont, kazak veya gömlek olsa da kendini korumayı bilen ve tarz olmaya önem veren erkekler için önemli bir ayrıntı da erkek şal ürünleridir. Özellikle modacıların erkek şalların kullanımına yönelik tavsiyeleri şallara olan ilgi artınca erkekler için de çeşitli şal modelleri ortaya çıkmıştır. Boğazların soğuklardan korunması ve iyi kombinlendiği zaman erkeğe şık bir tarz yaratması nedeniyle kış aylarında her erkeğin bir erkek şal sahibi olması faydalı olur.

Erkek Şal Tarzı

Erkek şal kullanımı da kişinin zevkine, kendini rahat hissetmesine veya gireceği ortama göre değişmektedir. Erkekler şallarının bağlama kurallarına dikkat ederek giyime önem verdiklerini gösterebilirler. Şalın boyna bol bir şekilde dolanması ve uçlarının gizlenmesi suretiyle sokak modasına uygun giyim elde edilir. Erkeğin tarzına göre şalın bir ucu sarkıtılabilir. Erkek giyim tasarımcıları ise şalın boyna kravat gibi bağlanması ile daha modern bir tarz yaratılacağını söylemektedir. Şal rengini seçerken de dikkat edilmelidir. Kazağın ya da gömleğin rengi ile aynı olmayan bir şalın tercih edilmesi hem şalın hem de üst kıyafetin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Erkek Şal Çeşitleri

Erkek şallar başlangıçta sadece soğuklardan korunmak için ortaya çıkmış ise de erkek aksesuarları arasında önemli bir yere gelerek tarz olmanın da bir yolu olmuştur. Bu nedenle erkekler için farklı kalınlık, uzunluk ve renklerde erkek şal üretilmeye başlanmıştır. Erkekler giyim odalarında mutlaka siyah, lacivert ya da antrasit renklerde şal bulundurmalıdır. Çünkü bu renklerdeki şallar her kıyafetle birlikte kullanılabilirler. Erkeğin tercihine göre şallar kaşmir, yün, polyester, viskon ya da bunların karışından tercih edilebilir. Sitemizi ziyaret ederek desenli, çeşitli renklerde ve boyutlarda erkek şal araştırması yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlere ödeme kolaylığı, farklı kargo seçeneği ve iade garantisiyle sahip olabilirsiniz.