150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 24 Ürün Gösteriliyor

Erkek Kemer

Erkek Kemer

Erkek giyimde pantolonların bele tam oturması amacı ile kullanılan kemer modelleri günümüzün modasında stil sahibi beylerin tarzını yansıtan en önemli aksesuar çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Yaş ve stil her ne olursa olsun erkek pantolonlarını olmazsa olmazları haline gelen erkek kemer modelleri, deri kemer, süet kemer, sade kemer gibi model seçenekleri ile erkek aksesuarlı arasında satışa sunuluyor.

Erkek Kemer Modelleri

Erkek kemer modelleri ilk çıkığı yıllarda sadece pantolonun bele oturması amacı ile kullanılan bu ürünler zamanla şekilden şekle girerek sitilinde taviz vermeyen erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı haline gelmiştir. Gerek kot pantolonlara gerekse de kumaş pantolonlara uyum sağlayan model seçeneklerine sahip olan bu ürünler şık bir cüzdan saat bileklik, kartlık gibi erkeklerin ihtiyaçlarını giderebilecek ürün seçenekleri ile kombin halinde de satışa sunuluyor.

Erkek giyim modasına farklı bir bakış açısı getiren erkek kemer modelleri hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla tercih ediliyor. Her kilodan erkeğin rahatlıkla kullanabilmesi için farklı ebatlarda üretilen erkek kemer modelleri siyah, kahverengi, beyaz, gri gibi farklı renk alternatiflerine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım bakımından son derece pratik bir ürün olan kemerler aynı zamanda moda trendine uyum sağlayan tasarımlar ile üretiliyor. Özellikle takım elbiseler ile uygun model kullanıldığında tarzı ve çekiciliği çevreye yansıtan bu ürünler deri, kumaş ve rugan gibi farklı materyaller kullanılarak hazırlanıyor. Tarzınıza ve yaşına hitap eden erkek kemer modeller için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sitede her yaşa ve kiloya uygun kemer çeşitleri bulunmaktadır. Binlerce ürünü tek çatı altında bulabileceğiniz siteden kapıda ödeme imkanlarından yararlanarak her türlü erkek aksesuar ihtiyaçlarınıza rahatlıkla karşılayabilirsiniz.