150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 0 Ürün Gösteriliyor
Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamamıştır.

Toka

Saçları toplama ya da saçlara şekil verme dışarı çıkarken kadınların en çok vakit ayırdığı konulardan birisidir. Dış görünümün önemli bir parçası olan saçlar için çözümlerden biri de renkli ve farklı modellerdeki tokalardır. Özellikle uzun saçlı kadınların saçların tercih ettiği geniş bandana şeklinde tokalar oldukça şık ve orijinal bir hava verebilir. Toka modelleri konusunda yeni sezon ürünleri, siyah veya gümüş tonlarda geniş bandana şeklinde tokalardır. Kullanımı odlukça rahat olan bu modeller hızlı bir şekilde saça geçirilebilir. Takması ve kullanması oldukça kolaydır. Üstelik saçlarınız için uzun bir tarama veya fön çektirme işine gerek kalmaz. Saçlarınız nasıl olursa olsun geniş bantlı tokalar hem orijinal hem de şık bir çözüm sunar.

İncili, Pullu ya da Simli Toka Çeşitleri

Yeni sezonun toka seçenekleri arasında ışıl ışıl görünümüyle hemen dikkatleri üzerinizde toplayacak tokalar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Örgü ya da simli kumaştan yapılmış bir toka size hem casual hem de farklı bir hava verebilir. Örgü modeller daha salaş ve rahat kıyafetlerin üzerinden kullanılabileceği gibi, simli olanlar daha şık kıyafetleri tamamlayabilir. Hemen her türlü kıyafetinizi tamamlamak için bu sezonun toka çeşitleri arasından en beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Kendinize Şık ve Havalı Bir Toka Seçin

Gerek spor yaparken, gerekse de günlük hayatınızda kullanabileceğiniz pek çok farklı toka modellerini sitemizde görebilir ve yeni sezonun en trend ürünleri arasından kendiniz için bir tane satın alabilirsiniz. Hem saçlarınızı oldukça havalı gösterecek hem de size büyük bir rahatlık katacak olan tokalardan birden fazla satın almanız farklı kıyafetleri daha kolay tamamlayabilmenizi sağlar. Günlük hayatta bile şıklığından vazgeçmeyen şehirli kadınlar için tokalar vazgeçilmez parçalardır.