150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 12 Ürün Gösteriliyor

Kadın Eldiven

Eldivenler hem soğuk havalara karşı elleri ısıtır hem de kadınlar tarafından tarzlarını tamamlayıcı aksesuarlar olarak kullanırlar. Eldivenler havaların sıcak olmadığı zamanlarda ellerin sıcak tutulmasını sağlar. Kadınlar aynı zamanda soğuktan korunurken hoş bir görünüm ortaya koyabilmek adına da eldiven kullanır. Kadın eldiven çeşitleri farklı maddelerden üretilebilir. Akrilik eldivenler çok rahat eldivenlerdir. Bu sayede kullanılırken hem elleri sıcak ve rahat tutar hem de kullanan kişinin tarzına katkıda bulunur. Kadınlar soğuğa karşı önlem ve tarzlarını göstermek amacıyla klasik eldiven modelleri kullanabileceği gibi yıldız baskılı veya fermuarlı eldivenler de kullanılabilir. Toz pembe, siyah ve benzeri eldiven rengi seçenekleri oldukça hoş görüntüler ortaya koyar. Bu sayede eldivenler de kombin tamamlayıcı aksesuarlar olarak kullanılabilir. Ayrıca ellerin de sıcak kalmasını sağlar.

Kadın Eldivenlerinin Rahatlığını Sağlayan Üretim Maddeleri

Kadınlar için kullanılan eldivenler oldukça rahattır. Tamamen akrilik olabilen eldiven modelleri oldukça rahat ürünlerdir ve kullanıma çok uyumludur. Aynı zamanda bu eldivenler eli çok iyi bir şekilde kavrar. Polyester - pamuk veya pamuk – akrilik karışımı olan eldivenler de kullanılabilecek diğer tasarımlar arasındadır. Bu eldivenler soğuğun hissedilmesine olabildiğince engel olurlar. Aynı zamanda pamuk içermelerinden dolayı ellerin çok rahat bir durumda olmasını sağlar. Yüzde yüz poliüretan olan eldivenler ise kullanışlı olan şık eldiven modelleri arasında yer alır. Kadın eldiven modellerinin hepsi hem soğuğa karşı etkilidir hem de her tarza uyumu sağlanarak aksesuar olarak kullanılabilir.

Sıcak Tutan Hoş Kadın Eldivenleri

Kadınlar için tasarlanan eldiven modelleri hem şık hem kullanışlıdır. Bu sayede aksesuarlar arasında çok sık tercih edilir. Bu eldivenler elleri sıcak tutar ve kombinleri tamamlayabilir. Bu kadın eldiven çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.