150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
Toplam 0 Ürün Gösteriliyor
Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamamıştır.

Kadın Cüzdan

Cüzdanlar günlük hayatta kadınlar tarafından kombinlerin tamamlanması amacıyla çok fazla kullanılan aksesuarlardır. Her giyim tarzında cüzdan kullanımı yapılabilir. Bu sebeple cüzdan seçimi de kombinlerin tamamlanması açısından önemli bir konudur. Firmamız her giyim tarzına uyumlu olabilecek cüzdanlar sunar. Farklı tasarımlara sahip cüzdanlar şık bir yapıya sahiptir. Bu kadın cüzdan modelleri aksesuar olarak oldukça faydalıdır. Cüzdanlar yüzde yüz PVC’den yapılmıştır. Farklı cüzdan modelleri ile her türlü kıyafet kombini tamamlanabilir. Özellikle kot ve spor tarzında giyim tarzlarında tercih edilerek kullanım sağlanabilir.

Kadınlar Cüzdan Fiyatları

Cüzdanlar kadınlar tarafından aksesuar olarak çok sık kullanılan ürünlerdir. Bu kadın cüzdan modelleri farklı tasarımları ile çeşitli kombinlere uyum sağlar. Renkli veya siyah renklerinde tercih edilebilecek cüzdanlar uyumlu bir tasarıma sahiptir. Kombinlere aksesuar olarak eklenirken renkli ve yazı baskılı cüzdan tasarımları kullanılabilir. Desen baskılı cüzdan tasarımları ile de daha farklı bir tarz oluşturmak mümkündür. Desen veya yazı baskısı yerine sade ve şık olan düz cüzdan tasarımları ise her kombin için uygun olabilecek cüzdanlardır. Çeşitli tasarım, baskı ve desene sahip olan cüzdanlar ayrıca kullanışlı olarak ön planda yer alır. Kadınlar için aksesuarlar arasında bu model cüzdanlar çok şık ve güzel kombinler oluşturmaya yardımcı olur.

Kadın Cüzdan Modelleri

Kadınlar için cüzdan seçimi önemli bir konudur. Cüzdanlar hem şık hem de güzel olmalıdır. Aynı zamanda kadınların kombinlerinde de uyumlu durulmalıdır. Güzel ve şık cüzdan kullanımı tarz yansıtmak için önemlidir. Kadınlar için tasarlanan cüzdanlar desen baskılı, yazı baskılı ya da düz seçenekleri ile kullanılabilir. Farklı baskılar ve renk seçeneği ile kadın cüzdan modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.